FitBrit 2017: Setkáte se s britskou Fittest

Obsah:

Anonim

Fotografie: Fotograf Paul

Během druhé poloviny roku 2017 se lidé v tělocvičně DW Fitness First ve Velké Británii zúčastnili výzvy FitBrit - nejvyšší test rychlosti, síly a vytrvalosti v zemi, který se skládá z devíti různých cvičení, které se dělají proti sobě.

V sobotu 25. listopadu se v tělocvičně DW Fitness First v Milton Keynes zúčastnilo 50 závodníků, kteří si v předchozích měsících nastavili nejrychlejší kvalifikační časy, aby se vybojovali za titul Mistrovství FitBrit v roce 2017 - a byli jmenováni nejschopnější amatérský sportovec Spojeného království.

Před stovkami nadšenců podporovali soutěžící vše, co museli holit klíčové sekundy z osobních úspěchů a získávat vzácná místa na celkovém žebříčku.

Letošní ročník zahrnoval tři samostatné události. Otevřená kategorie mužů a žen byla otevřena všem, zatímco muži a muži Masters byli pro osoby ve věku 40 let nebo více v konečném termínu. K dispozici byla také kategorie týmů, kde se mezi cvičení střídali jeden muž a jeden člen týmu.

Oko na cenu

Bylo mnoho známych tváří z předchozích finále, stejně jako spousta prvotřídních finalistů, kteří se chtěli prosadit proti nejlepším amatérským sportovcům. Hromadou vítězů v každé kategorii bylo 100 dolarů DW Sports voucher, TRX domácí výcvikový kit, Ridge Roller a 12-měsíční předplatné časopisu. Závodníci získali poukaz v hodnotě 50 GBP DW Sports, Amazon Echo a šestiměsíční předplatné časopisů, třetí místo získalo voucher v hodnotě 25 GBP, sledovač srdeční frekvence My Zone MZ-3 a tříměsíční předplatné mag. Nejrychlejší sportovci mužského a ženského pohlaví vyhrál také Fitbit tracker aktivity.

Nejrychlejší finišery

Po dlouhých časových útocích a vyčerpání svalů Cormac Lisle-Fenwick obsadil mužský otevřený titul v pauze 11min 34sec, jen 11 sekund před nastupujícím Janwarym Knightem, druhý s Doug Harrisonem na třetím místě jen šest sekundy dále.

V kategorii Masters mužů Patrick Brown zaujal první místo v 11min 34sec, více než minutu před náskokem Dannym Olivem za 12min 55sec. Mike Usher byl třetím v 13min 7sec. Vítězky žen byly Danni Leppier (Open, 12min 27sec) a Nikki French (Masters, 13min 32sec).

V kategorii družstva Cormac Lisle-Fenwick získal svůj druhý titul dne - a pravděpodobně spal velmi dobře tuto noc - spolu s Amy Brownridgeovou v době 8min 37sec.