MF na Freeride World Tour

Anonim

Koncem února jsme šli do Roldala v Norsku, aby podávali zprávu o norské fázi roku 2012 Swatch Freeride World Tour (FWT). Důvod? Britský jezdec James Stentiford byla tam konkurence proti některým z nejlepších světových freeriderů. Během závodů na freeridech závodníci vyrazí na strmý nepovšimnutý běh, zasáhnou kapky, vpusty a rty, aby mohli sestavit běh, který bude s rozhodčími velký.

Soutěž nepřekročila přesně plán organizátorů nebo James, který udělal na stupních vítězů předchozí FWT Události. Výzva, kterou se závodníci museli vypořádat, se ukázali být příliš nestabilní, aby se zabránilo potenciálně smrtelné lavině, museli je organizátoři přesunout do jiné části resortu. Naštěstí měla nová tvář nějaké bláznivé seskoky, kapky a strmé úseky, takže na kartách byly ještě masivní triky a mohutné pády. Jamesjeho běh byl dobrý, ale bohužel na špičce obličeje udělal špatnou trasu, což znamenalo, že nebyl schopen dát dohromady ten druh přehlídky, na který dělal naději. Přijel ovšem víc než úctyhodný osmý, a podle našeho názoru vypadal jeho běh docela epický. Podívejte se na výše uvedené akce s aktivním balíčkem, abyste získali pocit, jaké to je pro jezdce soutěžit na jedné z těchto akcí.

Pro více sportovních obsahů se přihlaste Fitness mužů. Dáme vám pět vydání za 5 liber.